BURDUR KEMER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kemer İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde, Akören Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi destekleriyle ‘Peynir Üretim Kursu’ düzenlendi.

Burdur'da, kooperatifleşmenin en güzel örneği, Kemer ilçesine bağlı Akören köyünde sergilendi. Kemer İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Kemer  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi  işbirliğinde, Akören Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi destekleriyle 'Peynir Üretim Kursu' düzenlendi. Peynir üretim kursunu başarıyla tamamlayan kadın üreticilere belgeleri törenle verildi..İlçe ve köy olarak büyük katılım sağlanan belge törenimize yoğun ilgi vardı.         Akören köyünde düzenlenen sertifika törenine, Kemer Kaymakamı Uğur Köroğlu, Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Kemer Belediye Başkanı Durmuş Erdem, Burdur Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hikmet Çangır, Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Kamil Özcan, Köy-Koop. Başkanı Yakup Yıldız, Burdur-Isparta Pancar Ekicileri Başkanı Nasuh Eroğuz, Burdur Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Turan Çayır, İl Tarım ve Orman Müdürü Oktay Darcan, daire müdürleri, kooperatif başkanları ve davetliler katıldı.    
Kemer İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi  işbirliğinde, Akören Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi destekleriyle ‘Peynir Üretim Kursu’ düzenlendi.
18-01-202218-01-202218-01-202218-01-2022

Saray Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Cad. No11 Kemer BURDUR - 0 (248) 511 21 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.