BURDUR
KEMER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İMAR BARIŞI
İMAR MEVZUATINA VE RUHSATA AYKIRI YAPILARA VERİLECEK YAPI KAYIT BELGESİ´yle İMAR sorunu çözülmesi için Okul ve Kurumlarımızın müdürlerinin kişisel e-devlet şifresiyle T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI SİTESİNE GİRİP 31 Aralık 2017 tarihinden önce ruhsatsız veya ruhsat eklerine aykırı yapılmış yapılar için son müracaat tarihi olan 31.10.2018´e kadar tamamlamaları gerekmektedir.![İMAR BARIŞI](/www/images/mansetresim.png)